סם של קייטנה, פתרון מדהים לקייטנות


פתרון קוסם להפעלות בקייטנות - פעילות חד יומית עם קליוסטרו


*ואפילו המחיר קוסם (:

צלצל עכשיו : 09-7460957יש לנו פתרון מדהים להפעלות לקייטנות:

החל מ 15 ₪ + מע"מ לילד

ויש לנו קייטנות תוכן מדהימות למתבגרים שאין בשום מקום אחר

האקדמיה לקסמים של קליוסטרו פועלת כבר למעלה מ 15 שנים ולמדו בה למעלה מ 100,000 ילדים בכל מיני מסגרות. ימי קסם מלאים לקייטנות, 'שעות של קסם' לצהרונים, סדנאות, קייטנות תוכן, ימי כיף ועוד...תשאל את:

'ידיעות אחרונות'

"מופע מלא קסם, הילדים מרותקים, הקוסם משתף אותם באופן יוצא מן מהכלל, ה'קסם האישי' שלו מהלך קסמים על הצופים, קטנים כגדולים, הבמה עשירה והאביזרים צבעוניים ומסקרנים..ההתייחסות לקהל- נהדרת..."
שרה ארנון/ביקורת הצגות ילדים/ידיעות אחרונות

'מעריב'

"המופע מקצועי הרבה מעל רמת מופע להטוטים רגיל... שילוב מוצלח של פסנתרן וקוסם זריזי אצבעות..."
אבי דר/ביקורת הצגות ילדים/מעריב

"קליוסטרו מקצוען שיודע את נפש קהלו... הדגש הוא על ההגשה, החן וההומור וזה עובד!"
טל פרי/ביקורת הצגות/מעריב

אפשרויות נוספות:
סדנאות קסמים ברוטציה- כל ילד מהקייטנים מוזמן לעבור סדנת קסמים בודדת בה הוא לומד ומתרגל קסם אחד או שניים. בסוף הסדנא הוא מקבל במתנה את הקסמים.

'שעות של קסם' הפעלה ייחודית חד שבועית לצהרונים וקייטנות קטנות, לבחירתכם מבחר נושאים איכותיים מעולם הקוסמים הפיות והפנטזיה. 50 דק' של מיני מופע/עת סיפור בשילוב לימוד קסם.

קייטנות תוכן- שבוע הקסמים, 5 ימי תוכן מלאים סביב עולם הקסמים.

צלצל עכשיו :

09-7460957


יום שני, 25 בפברואר 2013

קייטנת הקוסם בחג הפסח הקייטנה הכי קסומה שיש

חג הפסח מתקרב במהרה וגם חופשת פסח מבית הספר. כמו בכל שנה בית הספר לקוסמים של המאסטר קליוסטרו יערוך את קייטנת הקוסם. השנה ישנה תוכנית חדשה הכוללת מגוון של קסמים חדשים ומקצועיים, הכי מקצועיים שיש. הקסמים שנמלדים בקייטנה, אותם כל אחד מקבל הבייתה, משלבים את כל עולמות הקסמים: קריאת מחשבות, טלפתיה, ריחוף, קלוז אפ, קלפים, מצחיקים, מרגשים, מפתיעים ועוד ועוד. מי שרוצה לראות את תוכנית הלימודים בקייטנת פסח יכול ללחץ ממש כאן ולגלול למטה.

הקייטנה מתקיימת ברעננה. בניגוד לשנים קודמות ייתכן והקייטנה תתקיים בהיכל התרבות של רעננה בחדר פרטי, גדול, מרווח וממוזג. הקייטנה כוללת ארוחת צהריים בשרית חמה, כשרה ומגוונת.
במהלך הקייטנה לומדים המשתתפים את הקסמים, איך להיות קוסם, איך להתמודד עם בעיות על הבמה, מה לעשות כשלא מצליח וגם מה לעשות שכן מצליח. בכל יום מתאמנים הילדים לקראת יום שישי בו יתקיים המופע הגדול.


כל אחד מהשתתפים מזמין את המשפחה שלו: אבא, אמא, אחים, אחיות, דודים ודודות, סבים וסבתות כדי לצפות במופע הסיום של הקוסמים הצעירים. כל אחד מהילדים בקייטנה מבצע בין קסם אחד ל-3 באולם מקצועי, על במה, לעיני המשפחות. הנה טעימה מסיום קייטנת קיץ 2009:הקייטנה עמוסה בקסמים מקצועיים אותם כולם מקבלים הבייתה. הנה לדוגמא מה שתקבלו:


ועוד הזמנה אישית מהאמסטר קליוסטרו בעצמו

אז קדימה למה אתם מחכים בואו להרשם